WOLONTARIAT – SuperMoce

CHCESZ POMÓC NAM ZMIENIĆ ŚWIAT, UŻYJ SWOICH SUPERMOCY!

„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.” – Johann Wolfgang Goethe
supermoce2

Nasze codzienna praca aby pomóc znaleźć lekarstwo na Sanfilippo i udostępnić jej jak najszerszej liczbie dzieci wymaga dużo pracy i umiejętności. Z tego powodu Wasze wsparcie i supermoce są bardzo przydatne. Nie marnuj ich lecz użyj aby zmieniać świat.

Użyj jednego z linków, poniżej albo skontaktuj się bezpośrednio z nami na info@sanfilippo.org.pl.

UŻYJ TWOICH SUPERMOCY! KLIKNIJ NA LINK PONIŻEJ!

 • TŁUMACZENIA

  Mamy bardzo dużo pracy związanej z tłumaczeniami, ponieważ jest wiele projektów, gdzie ta umiejętność jest niezbędna, np. otrzymujemy dużo ciekawych prezentacji i artykułów z zagranicy i chcielibyśmy się podzielić streszczeniem z Rodzinami w Polsce, mamy wytyczne jak diagnozować Sanfilippo w języku obcym i chcemy przygotować projekt w języku polskim, tłumaczymy francuski film dokumentalny (na szczęście już z napisami po angielsku) na język polski itd. Z góry dziękujemy za pomoc i dołączenie do naszej drużyny, która ma tylko jeden cel – zmienić świat i dać dzieciom z Sanfilippo lekarstwo.

 • PORADY NAUKOWE

  Pracujemy nad wieloma projektami naukowi z całego świata, dlatego często potrzebujemy porady naukowej, edycji tekstu, oceny projektu, generalnie potrzebujemy kompetentnych osób, które pro bono chcą mieć wkład w prace nad lekiem na Sanfilippo. Wypełni formularz i wspomóż nasze wysiłki, skontaktujemy się z Tobą, gdy będziemy mieli temat, w którym Twoje supermoce mogą pomóc.

 • PORADY PRAWNE

  Pracujemy nad projektami, które mają na celu ułatwić dostęp pacjentom z śmiertelnymi chorobami do lekarstw, które nie są jeszcze zarejestrowane (np. są w trakcie badań klinicznych). W szczególności pracujemy nad prawnym usankcjonowaniem „Compassionate Use” w Polskim prawodawstwie. Twoja pomoc może to zmienić i dać szanse na leczeniem małym pacjentom, którzy nie mogą czekać. Ponadto starym się wesprzeć rodziny dzieci cierpiących na Sanfilippo, które z braku czasu/siły/pieniędzy przegrywają potyczki z biurokratyczna machiną.

 • INNE

  Wyśli nam maila na info@sanfilippo.org.pl, odpowiemy od razu!

JAK TWOJE SUPERMOCE ZOSTANĄ UŻYTE?

 • CHCESZ POMÓC UŻYWAJĄC SWOICH UMIEJĘTNOŚCI

  Twoja pomoc będzie miała realny wkład w znalezienie leku na Sanfilippo, nie wahaj się do nas dołączyć.

 • WYPEŁNI KRÓTKI FORMULARZ KONTAKTOWY

  Wypełnienie formularza odpowiedniego do Twoich supermocy (możesz wypełnić więcej niż jeden) pozwoli nam na efektywne zaangażowanie Twoich umiejętności. Formularz jest bardzo krótki i wymaga mniej niż 3min aby go wypełnić, nie czekaj, do dzieła!

 • SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ I ZAPROPONUJEMY KONKRETNE ZADANIE

  Mamy dużo różnych projektów, zaproponujemy Ci projekt/zadanie a Ty dasz nam znać czy tak chciałeś użyć swoich supermocy i może zaproponujesz inny projekt. Wasze pomysły i inicjatywy są bardzo cenne dla nas!

 • ZMIANA ŚWIATA

  Każdy projekt i zadanie ma jeden cel wspomóc znalezienie lekarstwa na Sanfilippo oraz udostępnienie leków w fazie testów jak największej liczbie dzieci. Niektóre zadani są bardzo małe, ale na tym polegają wielkie projekty. Setki mały zadań, które razem tworzą rzeczy niesamowite.